In order to personalise your experience on our website, we use cookies. If you agree, please click Agree or continue browsing.
Emporio Armani

Emporio Armani

Giorgio Armani - Italijos mados namai, kurių veikla neapsibrėžia vien aukštosios mados kūrimu, bet taip pat apjungia papuošalų, laikrodžių, kosmetikos, odos gaminių, batų kolekcijas ir netgi interjero dizaino sprendimus. Šis prekinis ženklas išgrynina atskiras produktų linijas, apimančias tiek pačius brangiausius, tiek prieinamiausius sprendimus.

Emporio Armani linijos asortimentas formuojamas atsižvelgiant į vyraujančias mados tendencijas ir įpročius, dvelkia šiuolaikiškumu ir jaunatviškumu. Tai šviežio oro gūsis klasikinei itališkai madai, suteikiantis lengvumo, tačiau nenusižengiantis gracingo, elegantiško silueto principams.

Filter

Size

Delivery dates

Colour

Length

Attributes

Body type

Style

Kategorijos

Emporio Armani

White-coral Knitted Dress

39.00

Rental

435.00

Value

Ši megzta Emporio Armani suknelė - itin moteriško stiliaus suknelė. Optiškai prailginanti siluetą, prigludusi, o nuo liemens klostėmis platėjanti. Mezgimo stilius ir spalvų duetas sukuria žaismingą efektą ir suteikia įvaizdžiui gyvumo.

Modelio įvaizdis: 

Kaklo papuošalas- Kenneth Jay Lane 

Emporio Armani

Light Yellow Knitted Dress

39.00

Rental

435.00

Value

Su šia dailia, medvilnės trikotažo suknele pakerėsite aplinkinius stiliumi ir grakštumu. Priglundnti prie liemens suknelė pabrėš žavų moterišką siluetą, o klostuotas, pereinančių spalvų sijonas suteiks žaismingumo. 

Modelio įvaizdis: 

Kaklo papuošalas- Kenneth Jay Lane

Contact us by telephone

+370 665 19000

You may contact us: between 8am and 8pm on working days

Write to us

Unfortunately, no assistant is online

We are online!

Ask a question!