Norėdami suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

I'm THAT GIRL: Patricija Gadžijeva

13/September/2017

Mama ir žmona, laisva, veikli ir mokanti džiaugtis gyvenimu. Taip pati save pristato kavinių tinklo „Ali šokoladinė“ bendraįkūrėja Patricija Gadžijeva. Pasak jos, gyvenimą reikia kurti pačiam – spalvotą ir įvairialypį – ir nelaukti, kad kas nors tai padarytų už mus.

I'm THAT GIRL: Karina Krysko-Skambinė

17/August/2017

Karina Krysko-Skambinė - apie save, džiaugsmą gyventi, sveiką gyvenseną ir stilių. Ypatingos rutinos ar grožio paslapčių dainininkė ir teatro aktorė Karina Krysko-Skambinė sako neturinti – tik sportas, vanduo ir drėkinamasis kremas. Rinkdamasi drabužį vadovaujasi keliomis stiliaus taisyklėmis – kad jis tiktų pagal figūros tipą, laiką ir vietą. O gyvendama stengiasi išnaudoti kiekvieną minutę.

I'm THAT GIRL: Julija Žižė

01/August/2017

Ji myli gyvenimą, moka džiaugtis mažomis smulkmenomis, spėja apie viską pagalvoti ir viską padaryti, yra atsidavusi šeimai, bet nepamiršta skirti laiko ir sau – savo grožiui ir idėjoms. Tokia yra prekių ženklo „Wear Mad By July“ kūrėja, „Beauty talks“ autorė ir visažistė Julija Žižė.

I'm THAT GIRL: Gabrielė Martirosianaitė

03/July/2017

Šiandienos „I m THAT girl“ - TV veidas ir tiesiog „the it girl“ Gabrielė Martirosianaitė. Pokalbis su ja prieš kelias dienas duris atvėrusio restorano „Amandus“ aplinkoje, vilkint naujas „Rent Boutique“ drabužinės sukneles.

I'm THAT GIRL: Laura Juozaitytė

08/June/2017

Šiandienos „I m THAT girl“ - modelis Laura Juozaitytė. Pokalbis su ja interjero salono „Studio Casa“ aplinkoje, vilkint naujas „Rent Boutique“ drabužinės sukneles.

Moterys ir Miestas: Q&A su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palikytė

23/February/2017

Tendencijų prognozuotoja, vyrų stiliaus namų „Trend Wave“ įkūrėja bei Vyrų Mados Savaitės organizatorė Marija Palaikyte - naujoji projekto Rent Boutique planetos herojė.

Moterys ir miestas: Q&A su stiliste Ula Kotryna Tulevičiūte

10/January/2017

Su ja tikrai norėtum eiti į vakarėlį. Apsiautum dangų rėžiančius aukštakulnius, apsišarvuotum pasitikėjimu ir pirmyn į nuotykių kupiną kelionę. Rent Boutique mėnesio herojė - tai Ula Kotryna Tulevičiūtė.

Moterys ir miestas: Q&A su Monika Linkyte

12/December/2016

„Rent Boutique“ ir Monikos Linkytės susitikimas vyko Vilniuje, restorane „Dublis“ - Monika čia atvyko tiesiai iš lėktuvo „Londonas - Vilnius“, būtent spalvotas ir įvairus Londono miestas šiuo metu yra vieta, kurioje Monika gyvena ir mokosi.

Moterys ir miestas. Q&A su mados fotografe Reda Mickevičiūte

24/November/2016

Rent Boutique praleido inspiruojančią ir įsimintiną dieną kartu su mados fotografe Reda Mickevičiūte jos namuose, baltame ir jaukiame lofte Vilniaus naujamiestyje.

Moterys ir miestas. Q&A su mados blogere Gabija Varnaite iš „Eyes Mast“

14/November/2016

Gabija Varnaitė - mados tinklaraštininkė, savo asmeninio stiliaus deriniais inspiruojanti daugybę šalies merginų. Ją neabejotinai galėtum pavadinti Lietuvos „the it“ mergina: 24 000 instagram sekėjų, bendradarbiavimas su žymiais prekių ženklais, straipsniai ir nuotraukos mados žurnaluose, jos asmeninio stiliaus publikacijos „Vogue“…

Moterys ir miestas: Q&A su „Supermodels“ bendrasavininke Jurgita Kiguole

01/November/2016

Jurgita Kiguolė hipnotizuoja savo aristokratiška išvaizda - aukštaūgė, ilgakojė, klasikinių bruožų, šviesių plaukų ir mįslingo žvilgsnio gazelė, rafinuotomis manieromis, betarpišku bendravimu, atsakingu darbu, moderniu mąstymu ir nuoširdžia draugija.

Moterys ir miestas: Q&A su juvelyre Giedre Duoble

10/October/2016

Jos šypsena puošė jos veidą, kai ji atidarė duris, mums atvykus į jos erdvų senamiesčio butą. Ji atrodė kasdieniškai - klasikiniai džinsai, simplistiniai juodi marškinėliai, tačiau nekasdieniškumo suteikė minimalistiniai auskarai ausyse ir keletas žiedų ant pirštų. Nuo jos sklido jaukumas ir švelnus kvepalų dvelksmas. „Kavos?“ Mes negalėjome atsisakyti, kavos puodelis - magiškas ritualas geriau s

Moterys ir Miestas: Q&A su architektėmis Enrika ir Vida

26/September/2016

Jas norisi pažinti, nes jos įdomios ir kitokios. Jos talentingos ir įgyvendinančios savo vizijas - todėl jos sėkmingos. Jos neišskiriamos kolegės ir draugės, bet jos neįsivaizduojamai skirtingos ir unikalios. Tokios moterys žavi, nes jos gali viską.

Moterys ir miestas. Q&A su mados mylėtoja Indre Šmigelskiene

29/August/2016

Ji - dinamiška, itin veikli, ypač stilinga moteris, mama, žmona ir… kas svarbu šiai erai - sėkminga savo veikloje, tačiau jautri, spontaniška ir kūrybinga. „Gyvenimas yra „crazy“ nuotykis“ - sako Indrė, kuri papildė modernių mūzų- Rent Boutique ambasadorių sąrašą.

Moterys ir miestas. Q&A su modernia undine Gerda

18/July/2016

Šią modernią undinę tikrai pastebėsi einant gatve. Ją atsiminsi ilgam, nors matėtės gal tik vieną kartą. Ji - 100% madinga, įvairiapusiška, nuolatos besikeičianti ir nebijanti eksperimentuoti.

Moterys ir miestas. Q&A su Žalgiris TV laidų vedėja Martyna

28/June/2016

Jos juokas - garsus, užkrečiantis ir jo niekada nebūna per daug. Jos charakteris - kietas ir tvirtas kaip krepšinio dvasia. Jos charizma - šviečianti iš tolo, o jos gyvenimas - spalvotas, įvairus ir kosmopolitiškas. Martyna - krepšininkė su aukštakulniais ir raudonomis lūpomis.

Moterys ir miestas. Q&A su BOX avalynės salono vadove Giedre

13/June/2016

Įžengus į BOX avalynės saloną nesunkiai suprasi, kad čia svarbi kiekviena detalė. Būtent itin kruopščiu dėmesiu detalėms pasižymi ir BOX salono vadovė Giedrė.

Moterys ir Miestas. Q&A su mados blogere Rūta Gyvyte

09/Gegužė/2016

Rent Boutique showroomas - tai vieta, kurioje gyvena mada ir tendencijos. Čia vyksta madingas gyvenimas, svečiuojasi garsios ir stilingos šalies merginos, čia pelenės virsta moderniomis miesto princesėmis. Šiandien Rent Boutique showroome svečiuojasi „Amoureuse De Mode“ blogo autorė Rūta Gyvytė.

Q&A su Beata Nicholson. Apie moteris.

08/March/2016

Moters dienos proga Rent Boutique kalbina moterų moterį, moterį iš didžiosios raidės - Beatą Nicholson. Keturios susivienijusios prancūzės visai neseniai iš proto pasaulį išvedė su knyga „Būk paryžietė, kad ir kur būtum“. Beata, be abejonės, galėtų drąsiai imtis knygos „Kaip išlikti moterimi, kad ir ką tai reikštų“. Šįkart apie tai!

Moterys ir miestas. Q & A su mados projektų vadove Aušra Žilovaite

30/November/2015

Aušros stilius - lakoniškas, minimalistinis, ramus. Dažniausiai ją pamatysite po juodos spalvos šydu. Tačiau kartais pro juodą spalvą prasiskverbia ryškių spalvų pliūpsnis - ir tuomet Aušra į miestą žengia apsivilkusi oranžinį sijoną.

Susisiekite su mumis telefonu

+370 665 19000

Mus galite pasiekti: 8 - 20 val. darbo dienomis

Parašykite mums

Deja šiuo metu nėra prisijungusių darbuotojų

Mes prisijungę!

Užduokite klausimą!