Norėdami suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Asos

Asos

ASOS – didžiausia Didžiosios Britanijos mados ir grožio prekių elektroninė parduotuvė siūlanti gausybę prekinių ženklų produktų tiek vyrams, tiek moterims, o tuo pačiu turinti ir savo prekinį ženklą.

ASOS – tai smagi, šiandienos mada kiekvienai dienai. Ir romantikei, ir minimalizmo šalininkei, ir darbo vakarėliui, ir vestuvių šventei – kiekviena ras savo rūbą.

Filtras

Dydis

Pristatymo datos

Kaina

Spalva

Ilgis

Savybės

Kūno tipas

Stilius

Kategorijos

Asos

Emerald Green Tulle Dress

35.00

Nuoma

149.00

Vertė

Asos

Textured Double Ruffle Dress /VILNIUS

33.00

Nuoma

99.00

Vertė

Asos

Ombre Kaftan Midi Dress

45.00

Nuoma

219.00

Vertė

Asos

Double Ruffle Pencil Dress

29.00

Nuoma

99.00

Vertė

Ypač maloni dėvėti suknelė. Pieštuko siluetas, dviem sluoksniais lengvai krentančios klostės pečių linijoje, skeltukas priekyje ir galiausiai burdundiška spalva sukuria santurų, tačiau kartu ne per daug dalykišką įvaizdį. Jei norisi, įvaizdžiui suteikite papildomo puošnumo derindama papuošalus ir delninę.

Asos

Lace Crop Scarlet Dress

29.00

Nuoma

100.00

Vertė

Skaisčiai raudona, pilna gyvybės ir moteriškos energijos suknelė. Suknelė, kuri bet kokio amžiaus moteriai suteiks galios ir pasitikėjimo savimi. Siluetas puikiai paryškins liemens liniją, tačiau nevaržys judesių šokių aikštelėje.

Susisiekite su mumis telefonu

+370 665 19000

Mus galite pasiekti: 8 - 20 val. darbo dienomis

Parašykite mums

Deja šiuo metu nėra prisijungusių darbuotojų

Mes prisijungę!

Užduokite klausimą!